Yükleniyor...

Remzi Hoca

YÖKDİL Hazırlık Kursu

YÖKDİL hazırlık kursları soru tipleri için temel çalışmalar, YÖKDİL soru tipleri hakkında soru çözüm yöntemlerinin öğretilmesi ve YÖKDİL deneme sınavlarının detaylı çözümü olmak üzere 3 adımdan oluşur.
YÖKDİL Hazırlık Kursu
Sıfırdan hazırlanarak ya da belirli bir seviye olup sadece puan artırmak isteyen biri olabilirsiniz. YÖKDİL hazırlık kursları adayın seviyesine bakılmaksızın kişileri YÖKDİL’e Sosyal Bilimler, Sağlık Bilimleri ve Fen Bilimleri alanlarından dilediğine eksiksiz hazırlamak üzerine kurgulanmış eğitimlerdir. Sıfırdan başlayan bir aday hiçbir tereddütte bulunmadan Remzi Hoca YÖKDİL Hazırlık Kurslarına katılarak başarılı olabilir.

Online YÖKDİL hazırlık kurslarının fiziksel kurslardan farkı belirli bir sınıf ortamında bulunmadan evinizin rahatlığında eğitiminiz almanızdır. YÖKDİL hazırlık kursları bir adayın ihtiyaç duyabileceği YÖKDİL Sosyal Bilimler, YÖKDİL Sağlık Bilimleri ve YÖKDİL Fen Bilimleri alanlarına yönelik YÖKDİL Kelime, YÖKDİL soru tipleri, YÖKDİL gramer konu anlatımları, YÖKDİL deneme sınavlarını müfredat olarak barındırır.

YÖKDİL hazırlık kurslarına fiziksel olarak gitmek isteyebilir ancak şehrinizde ya da ilçenizde sizi sınava eksiksiz hazırlayacak yeterli bir kurs bulamayabilirsiniz. Bu noktada Online YÖKDİL Hazırlık kursları sizi hiçbir yere bağlı olmadan sınava eksiksiz olarak hazırlamak için vardır. Remzi Hoca YÖKDİL Kurslarına ister büyük şehirde ister küçük bir kasabada yaşıyor olun internetiniz olduğu sürece katılarak sınava eksiksiz hazırlar.

Online YÖKDİL hazırlık kurslarının birçok faydası vardır. Bunlar fiziksel olarak bir yerde olmanın getirdiği zorunluluk olmamasının yanı sıra zaman ve maliyet olarak tasarruf etmenizi sağlamasıdır. Ayrıca online YÖKDİL kurslarında dersi, anlamadığınız noktaları tekrar etmek, kafanıza takılan sorunun çözümünü tekrar izlemek hatta sadece tekrar amaçlı olarak sınırsız bir şekilde izleyebilirsiniz.

Remzi Hoca online YÖKDİL hazırlık kursunda Remzi Hoca’nın uzun yıllardan beri elde ettiği tecrübe ışığında oluşturulan müfredat sayesinde hangi konunun ne zaman işleneceği, hangi soruların ne zaman ve nasıl çözüleceği, kaç adet deneme çözüleceği gibi konular tamamen önceden planlanmıştır. Size sadece Remzi Hoca’nın ışığında ve mentörlüğünde eğitiminize eksiksiz katılmak ve derslerinize katılmak kalır.

Remzi Hoca YÖKDİL hazırlık kursunda çalışılması gerekilen önemli konuları uzun yılların getirdiği eğitmen tecrübesiyle kendisi belirler. YÖKDİL hazırlık kursu derslerinde bir öğrencinin YÖKDİL’de karşılaşabileceği YÖKDİL kelimeleri, YÖKDİL soru tipleri, YÖKDİL gramer konularını ve YÖKDİL deneme sınavları öğrencinin YDS’ye eksiksiz hazırlanmasını sağlayacak şekilde işlenir.

YÖKDİL Hazırlık Kursu İle İlgili Yazılar

Tümünü Gör

YÖKDİL Katılımcı Görüşleri

Mete M.
25/01/2022 23:11
YÖKDİL'den 50 almaya bile imkansız gözüyle bakarken 3 aylık çalışma sonucu Remzi Hoca'nın rehberliğinde 68,75 aldım. Bu kurstan yalnızca puan alarak değil, okuduğumu anlamaya başlayarak da istifade ettim. Puanımı yükseltmek için tekrar Remzi Hoca'ya tereddütsüz başvurdum. İngilizce öğrenmek, iyi puanlar almak için yapmanız gereken tek şey bu kursa kaydolarak Remzi Hoca'nın söylediklerinden çıkmamanız. Süreç sonunda başarıya ulaşacağınızı kendimden biliyorum. Remzi Hoca ve ekibine teşekkürler, iyi çalışmalar.
Gülten Ç.
MANİSA 09/01/2022 16:17
Neredeyse hiçbir şey bilmeden başladığım Yökdil yolculuğunda Remzi Hocam sayesinde 62 puan aldım. Yine onun kaynakları ile çalışmalarıma devam ediyor ve puanımı daha yukarıya taşıyacağımı biliyorum. İyi ki varsınız Rh :)
Hülya A.
03/01/2022 14:07
YÖKDİL den 65 alarak şimdi doktora başvurumu yapabildim. Ne kadar teşekkür etsem az. Sayenizde akademiye bir adım daha yaklaştım.
Hayrettin Ç.
24/09/2021 01:15
Sınava hazırlık süreci, fedakârlık isteyen bir süreç ve bu süreçte Remzi Hoca iyi bir yol gösterici. Son Yökdil sınavından Remzi Hoca sayesinde iyi bir puan (82,50) aldım. Ayrıca çeviri yeteneğim de Remzi Hoca'dan aldığım çeviri kursları sayesinde bir hayli gelişti. Bu işin sırrı şudur ki "Remzi Hoca yol gösterecek, siz de onun söylediklerini yapacaksınız". Zamanı geldiğinde verdiğiniz emeklerin karşılığını aldığınızı göreceksiniz.
Özge K.
23/09/2021 12:12
İngilizce seviyesi kötü biri olarak Remzi Hocanın YÖKDİL Sağlık eğitimlerine katıldım (daha önce sınava hiç hazırlanmadım ve girmedim). Düzenli ders çalışamadım sadece Remzi Hocanın verdiği ödevleri yapmaya gayret gösterdim. Ve sınava ilk girişimde 59 aldım. Remzi hoca gerçekten mükemmel, derslerde kullandığı teknikler öğrenmeyi kolaylaştırıyor. Kendisine çok teşekkür ederim.
Hasan C.
GAZİANTEP 21/09/2021 22:05
Merhabalar,Remzi hocaya ve ekibinize çok teşekkür ederim öncelikle.2021 Yökdil/2 sınavından 81,25 aldım. Öğretim dili İngilizce olan bir üniversitede hoca, Dr.öğretim üyesi olmak için başvu yapacaktım ki Ama ne yazık ki YÖK eski başkanı Yekta Saraç gider ayak yaptı yapacağını. Şartı en az 85 puana çekti.
Tuğçe A.
ADANA 20/09/2021 20:32
Merhaba, ben YÖKDİL' den 55 aldım. En son 9. sınıfta İngilizce görmüş bir insana göre gerçekten başarı olduğunu düşünüyorum. Bu başarımda en büyük katkısı olan Remzi Hocama çok çok teşekkür ediyorum. Tabi ki de arka planda onunla beraber emek veren bizim bilmediğimiz tüm insanlara da... Ben bunu -hocam böyle şeylerden pek hoşlanmıyor ama- inanın ki videoların sadece P sini izleyebilme imkanı bularak yaptım. Biraz geç satın almam da sürekli hocama yetişmeye çalışıp yetişemememe neden oldu. Tabi ki ama başarı tesadüf değil. Remzi Hocam ne diyorsa yapmadan bir sonraki videoyu asla izlemedim. Biliyorum ki daha zamanım olabilseydi çok daha iyisi bile olurdu. O kadar ki inanıyor ve güveniyorum. Sizin 5 dakikayı bile anlamlandıran iş disiplininiz bizim emek vermemizle birleşince olmayacak diye bir şey yokmuş. Okuduğumu anlıyor hale gelmek bile harika bir his. Çok çok teşekkür ediyorum yine yeniden.
Bilal Ü.
NEVŞEHİR 20/09/2021 17:34
Merhabalar,İngilizce yökdil veya yds sınavı benim için çok büyük bir engeldi. kendi imkanlarımla girdiğim sınavda 42,5 almıştım ve daha yükseğini asla yapamayacağımı düşünürken bir arkadaşımın tavsiyesi ile Remzi hocanın kursuna başladım. özellikle gramer bilgim kocaman bir sıfırdı, teknik-taktik ise hak getire. abartmış olmak istemem ama öyle bir sistemle ilerledik ki, kurs başladıktan 1 ay sonra e-yds'ye girerek 56,25; kurs bitiminde ise yökdil'e girerek 68,75 aldım. yalnız bir noktayı ısrarla belirtmek isterim ki çok çalıştım, hocanın her dediğini harfiyen yaptım ve hiçbir ödevi boş geçmedim. hocada sihirli değnek yok, öyle bir beklentisi olmasın kimsenin ama düzenli çalışan herkesin Remzi hocayla İngilizce engelini aşabileceğini düşünüyorum. Remzi Hocam, tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Eğer olur da YÖK doçentlik dil puanını 70'e yükseltirse tekrar görüşürüz:) (inş başka vesilelerle görüşelim diyelim:))Tereddüt yaşayan ve internette sayısız kurs araştıran arkadaşlara ise tek tavsiyem, Remzi hoca ile hazırlanan pişman olmaz.
Yasin D.
20/09/2021 15:25
Merhaba, ben Yökdil Fen grubu için eğitim aldım. Hedefim 70+ almaktı. 2021 / 2 'de yapılan Yökdil'den 81.25 aldım ve hedefime ulaştım. Temel, ileri çeviri ve fen grubunu almıştım. Hocanın dediklerine harfiyen uydum. Hiçbir dersi kaçırmadan izledim. bütün ödevleri tamamladım. Ödevleri tamamlamadan hiçbir derse katılmadım. Hafta içi, hafta sonu demeden, bütün planlarımı iptal ederek çalıştım. Ayrıca boş kaldıkça kendi kendime kelime çalıştım. Sizlere tavsiyem hocanın dediklerine uymanız ve hiçbir dersi ödevi kaçırmamanız.
P.yaĞmur T.
KARS 19/09/2021 16:35
Evet ben de buraya yazma hakkı elde ettim :) Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni olarak sağlık alanından girdim sınava 61,250 puan alarak doktora hedefimi tamamladım. Remzi Hoca ve ekibine sonsuz teşekkürler. Remzi hoca ile çalışacaksanız, bol ödev yapmaya ve tekrara hazır olun. Sistem şöyle işler, Remzi Hoca konuyu anlatır, o konuyla ilgili soru çözer, sonra size ödev verir. Siz bu ödevleri çözersiniz, hoca sizinle bir daha verdiği ödevleri çözer. Ödevlerin cevap anahtarı kitaplarda olmaz, cevap anahtarı Remzi Hocadır :) Konu tamamen bittikten sonra kendi başınıza çalışacağınız self study kitapları ile bir konuyu tamamlarsınız. Platform o kadar iyi ki anlatılmaz yaşanır. Benim gibi object, subject, verb denildiğinde bön bön bakan biri Remzi Hoca sayesinde başardı. Remzi Hoca da derse geç kalma, erteleme falan olmaz. Ders saatinde başlar saatinde biter. Hatta anlaşılmayan bir konu varsa dersler uzar. Size taahhüt edilen ders saatinin fazlasını alırsınız. Ekibe her an canlı destek hizmetinden soru sorup anında cvp alırsınız. Sakın ucuz kurslara, reklamlara inanmayın...Doğru yerdesiniz... Çalışınca bütün yorumlara fazlasıyla hak vereceksiniz... Remzi hocam iyi ki varsınız. SAĞOLUN VAROLUN...
Yılmaz ö.
DİYARBAKIR 18/09/2021 09:45
Sınava ilk girişim de iyi bir puan (78,7) aldım. Tüm ekibe şükranlarımı sunuyorum. Ben kadın doğum uzmanıyım. Meslek hayatımda ders anlatırken zevk alan, anlatıklarının anlaşılması için büyük gayretler sarf eden ender hoca tanıdım. Remzi hocamız bunlardan biri. İyi ki varsınız.
Fatma Y.
18/09/2021 08:12
Remzi hocamın dersleriyle tanışmama vesile olan bu yorumları okuduğumda bende acaba birgün buraya başarı hikayemi yazar mıyım diye aklımdan geçiyordu.İlk girdiğim YDS’den 28 puan aldım yani gerçekten bir şey bilmiyordum.Şimdi ise remzi hocamın sayesinde çok şükür hedeflediğim puanın çok üstünde 67.5 puan edindim.Asla bıkmadan usanmadan bizim bazen saçma sorularımıza bile sabrederek güzel puanlar almamıza vesile olduğu için ona minnettarım.
İstek İ.
TRABZON 18/09/2021 08:11
İngilizce kursları ile bir geçmişim var. Ama İngilizcede iyi değilim ve kendimi de yetersiz görüyordum açıkçası. Sınavlara defalarca girdim. Ya 48 ya 53,75 alıyordum.🙄 Remzi hoca ile tanıştım. Çok yoğun bir programla çalışmaya başladık. Verdiği kitapların bazılarına hiç dokunmadım bile. Her gün yapmam gereken çalışmaları da yapamadım. Hep geriden takip ettim.(o da yetersiz şekilde) ona rağmen sınavdan 67,5 aldım. 55 üzeri bana yetiyordu. 67 ye çıkacağımı da hiç tahmin etmemiştim. Teşekkür ederim Remzi hocam.🥰
Turgut F.
ANTALYA 18/09/2021 03:15
2021 Sonbahar YÖKDİL Fen Soru ve Deneme Grubuna kayıt oldum. Derslerin ve ödevlerin yarısını takip edebildim. Sınav notumu 10 puan yükselterek hedefime ulaştım. Remzi Hocanın dediklerini uyguladıktan sonra hedefe ulaşmak gerçekten kolay.
Demet T.
BURSA 18/09/2021 01:00
Başladığımda 50 bile zor alıyorken 63,75 aldım. Kelime tekrarlarımı yapabilseydim çok daha iyi olurdu eminim. REMZİ hoca sayesinde İngilizceye karşı bakışım değişti. O kadar da zor olmadığını anlamamı sağladı.🙏🙏
Emrah Y.
ÇORUM 18/09/2021 00:09
Remzi hocaya vermis olduğu eğitimden dolayı teşekkür ediyorum. Daha once başka bir platformdan eğitim aldım fakat remzi hoca diğer eğitim platformlarının aksine formuller ve çözüm yöntemlerinden ziyade kolaya kacmayarak sizlere gerçekten çalıştığınız derse keyifle bakmayı ve ingilizceden keyif almanızı sağlıyor ben son 1 ay kala çalışmaya başladım online egitim alarak son bir ayımı remzi hocanın vermiş olduğu derslere ve çalışmalara ayırdım gunde yaklaşık 4 ile 5 saat çalıştım ve sonucunda istemiş olduğum puana ulaştım bir akademisyen olarak doçentlik için çalışıyordum ve remzi hoca sayesinde başardık herşey için tekrar kendisine teşekkür ediyor ve ingilizceyi severek çalışmak isteyen arkadaşlara tavsiye ediyorum.
Tuğba Ç.
17/09/2021 22:39
Merhaba, Remzi Hocayla 2019 sonbahar döneminde internetten araştırmam sonucu bulmuştum. Online olmasından dolayı tereddütlerim vardı. Ve benim ciddi anlamda hiç ingilizce temelim yoktu. Çoğu insanlar için 55 i geçmeme imkansız gözüyle bakıyorlardı. Ama ben Remzi hoca sayesinde düzenli bir sekilde bastan inşa ederek çalıştım 2021 sonbahar yök dil de geçtim. Ben sıfırdan başladığım için paketlerini almıştım. Hepsinde de çok memnun kaldım. Tekrardan hersey için çok teşekkür ederim .
Hasan Ç.
KONYA 17/09/2021 22:16
Ben iki dönemdir Remzi Hocamdan ders alıyorum. Sıfır ingilizce ile başladım. İlk dönemin sonunda yds den 37,5 , Yökdil den 42,5 aldım. Bu dönem temel akademik çeviri ve soru deneme gurubuyla devam ediyorum. Yökdil den 55 aldım. Yds için çalışmaya devam ediyorum. Remzi hoca sınav konusunda bulabileceğiniz en iyi hoca bence, hem oluşturduğu kaynaklar hem ders anlatımı mükemmel. Zaman ayırıp düzenli çalıştıktan sonra oluyor. Ben daha çok yüksek puanlar alamadım daha ama her sınavda üzerine 10-15 puan ekleyerek gidiyorum. Hocamla çalışmaya devam.Hocama emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.
Gamze C.
17/09/2021 21:57
İlk sınavım 36.5 pek umutsuzdum. 67.5 aldım çok şükür. Remzi hocama minnettarım. Gerek sabrı gerekse öğrenciye babacan yaklaşımı o kadar güzeldi ki… şimdi ise hedef 80 yine sizinleyim remzi hocaam. 😊
İbrahim Ö.
DENİZLİ 17/09/2021 21:52
2021 Nisan ayında Remzi Hocamla İngilizce serüvenine çıktığımızda İngilizce seviyem 0'dı. Şimdi 2021/2 Yökdilden 52,50 aldım. Remzi Hocamın peşini bırakmayı hiç düşünmüyorum iyiki rh ...