Yükleniyor...
Akademik Çeviri Dersleri Hakkında Detaylı Açıklama

Akademik Çeviri Dersleri Hakkında Detaylı Açıklama

Akademik çeviri ve kelime derslerimizde konulara bölünmüş şekilde akademik düzeyde çeviri yapmayı öğretiyoruz.Derslerimiz çeviri yaparken metin içinde kelime öğrenmenizi sağlayan derslerdir.Genel olarak hem YDS gibi İngilizce sınavlara hazırlanan ve kendini okuma-anlama, kelime konusunda geliştirmek isteyenler hem de akademik çalışmaları için çeviri becerisini geliştirmek isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

0 4449

Akademik düzeyde çeviri, metin içinde kelime.

Akademik çeviri ve kelime derslerimizde konulara bölünmüş şekilde akademik düzeyde çeviri yapmayı öğretiyoruz. Derslerimiz çeviri yaparken metin içinde kelime öğrenmenizi sağlayan derslerdir. Genel olarak hem YDS gibi İngilizce sınavlara hazırlanan ve kendini okuma-anlama, kelime konusunda geliştirmek isteyenler hem de akademik çalışmaları için çeviri becerisini geliştirmek isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

Çevriye bakış açınız tamamen değişecek. Üstelik ilk dersten sonra!

İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye konu konu farklı bir yaklaşım getirerek çeviriyi daha sistemli ve düzenli yapmayı öğretiyoruz.

Kolaydan zora giden çalışma düzeni.

Çeviri derslerimiz, henüz hiç İngilizce dersi görmemiş bir kişinin bile anlayabileceği seviyeden başlar. Giderek daha karmaşık konuların çevirisi yapılır ve cümleler uzar. Başladığınız yerden ulaştığınız yere geldiğinize inanamayabilirsiniz.

Metin içinde kelime öğrenimi.

Hiç süphesiz en iyi kelime öğrenimi, metin içinde kullanarak kelime öğrenimidir. Böylece, kelimeyi hem doğru anlamı hem de kullanım şeklini kolayca öğrenirsiniz. Akademik çeviri ve kelime derslerimizde farkında bile olmadan kolayca kelime öğrenebilirsiniz.

Sözlüğü unutun! Sadece çeviri yapın...

Derslerimizde kullanılan kaynaklarda metinde geçen kelimelerin Türkçe karşılıklarını biz veriyoruz, siz sadece çeviri yapıyorsunuz. Böylece hem zaman kazanıyorsunuz, hem de sürekli sözlüğe bakarak çeviriden kopmuyorsunuz.

Online dersten daha fazlası.

Çeviriyi kolaylaştırmak ve keyifli hale getirmek için ders dışında kullanabileceğiniz uygulamalar sunuyoruz. Bu uygulamalarla, zaman zaman zor görünen çalışma alanlarını hem keyifli hem de öğretici hale getiriyoruz.

Eksiksiz Online YDS Hazırlık

YDS Hazırlık Grubuyla Hem YDS'ye Hem de YÖKDİL'e Eksiksiz Hazırlanın.

Eksiksiz Online YDS Hazırlık
YDS-YÖKDİL Temel Akademik Çeviri

YDS ve YÖKDİL İçin Sıfırdan Çeviri Öğrenin, Hem Okumanızı Hem Kelimenizi Geliştirin!

YDS-YÖKDİL Temel Akademik Çeviri
YÖKDİL Hazırlık Sosyal Bilimler

YÖKDİL Sosyal Bilimler sınavına sıfırdan hazırlanmak isteyenler için temel gramer, kelime ve cümle yapısı bilgilerinin yanında YÖKDİL Sosyal Bilimler tipleri ve YÖKDİL Sosyal Bilimler sınavlarının detaylı çözümünü, YÖKDİL Sosyal Bilimlerine özgü kelime, collocation ve okuma çalışmalarını içerir.

YÖKDİL Hazırlık Sosyal Bilimler
YÖKDİL Hazırlık Sağlık Bilimleri

YÖKDİL Sağlık Bilimlerine Sıfırdan Başlayarak Eksiksiz Hazırlanın!

YÖKDİL Hazırlık Sağlık Bilimleri
YÖKDİL Hazırlık Fen Bilimleri

YÖKDİL Fen Bilimlerine Sıfırdan Başlayarak Eksiksiz Hazırlanın!

YÖKDİL Hazırlık Fen Bilimleri
24/04/2013 0 4449
Benzer Yazılar
Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış.
Bu gönderiye ilk yorum yapan siz olun.
Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!