Yükleniyor...
Akademik Çeviri Dersleri Hakkında Detaylı Açıklama
Akademik Çeviri Dersleri Hakkında Detaylı Açıklama

Akademik Çeviri Dersleri Hakkında Detaylı Açıklama

Akademik çeviri ve kelime derslerimizde konulara bölünmüş şekilde akademik düzeyde çeviri yapmayı öğretiyoruz.Derslerimiz çeviri yaparken metin içinde kelime öğrenmenizi sağlayan derslerdir.Genel olarak hem YDS gibi İngilizce sınavlara hazırlanan ve kendini okuma-anlama, kelime konusunda geliştirmek isteyenler hem de akademik çalışmaları için çeviri becerisini geliştirmek isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

0 2964

Akademik düzeyde çeviri, metin içinde kelime.

Akademik çeviri ve kelime derslerimizde konulara bölünmüş şekilde akademik düzeyde çeviri yapmayı öğretiyoruz. Derslerimiz çeviri yaparken metin içinde kelime öğrenmenizi sağlayan derslerdir. Genel olarak hem YDS gibi İngilizce sınavlara hazırlanan ve kendini okuma-anlama, kelime konusunda geliştirmek isteyenler hem de akademik çalışmaları için çeviri becerisini geliştirmek isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

Çevriye bakış açınız tamamen değişecek. Üstelik ilk dersten sonra!

İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye konu konu farklı bir yaklaşım getirerek çeviriyi daha sistemli ve düzenli yapmayı öğretiyoruz.

Kolaydan zora giden çalışma düzeni.

Çeviri derslerimiz, henüz hiç İngilizce dersi görmemiş bir kişinin bile anlayabileceği seviyeden başlar. Giderek daha karmaşık konuların çevirisi yapılır ve cümleler uzar. Başladığınız yerden ulaştığınız yere geldiğinize inanamayabilirsiniz.

Metin içinde kelime öğrenimi.

Hiç süphesiz en iyi kelime öğrenimi, metin içinde kullanarak kelime öğrenimidir. Böylece, kelimeyi hem doğru anlamı hem de kullanım şeklini kolayca öğrenirsiniz. Akademik çeviri ve kelime derslerimizde farkında bile olmadan kolayca kelime öğrenebilirsiniz.

Sözlüğü unutun! Sadece çeviri yapın...

Derslerimizde kullanılan kaynaklarda metinde geçen kelimelerin Türkçe karşılıklarını biz veriyoruz, siz sadece çeviri yapıyorsunuz. Böylece hem zaman kazanıyorsunuz, hem de sürekli sözlüğe bakarak çeviriden kopmuyorsunuz.

Online dersten daha fazlası.

Çeviriyi kolaylaştırmak ve keyifli hale getirmek için ders dışında kullanabileceğiniz uygulamalar sunuyoruz. Bu uygulamalarla, zaman zaman zor görünen çalışma alanlarını hem keyifli hem de öğretici hale getiriyoruz.

Rh More Than Reading 1

1500 Okuma-Anlama Sorusu, 1000 Kelime ve Yapı Sorusu; Detaylı Ek Kitap ve 1 Yıl Ücretsiz Online Hizmetler.

Rh More Than Reading 1
Rh YDS Deneme Sınavları

10 Özgün YDS Deneme Sınavı ve Online Detaylı Açıklamalı Cevap Anahtarı. 1 Yıl Dijital Kullanım Ücretsiz.

Rh YDS Deneme Sınavları
24/04/2013 0 2964
Benzer Yazılar
Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış.
Bu gönderiye ilk yorum yapan siz olun.
Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!