Yükleniyor...
Galatasaray Üniversitesi 11 Akademik Personel Alacak
Galatasaray Üniversitesi 11 Akademik Personel Alacak

Galatasaray Üniversitesi 11 Akademik Personel Alacak

Galatasaray Üniversitesi, çeşitli branşlarda 1 Öğretim Görevlisi, 8 Araştırma Görevlisi ve 2 Okutman alımı yapacaktır.

İlanlar için son başvuru tarihi 23 Ekim 2017 olarak belirlenmiştir. Başvurularınız öncesinde gerekli şartlar, belgeler vb. detayları dikkatlice incelemeyi unutmayınız.

Yöneylem Araştırması Anabilim Dalı (1 Araştırma Görevlisi)

Özel Şartlar

Endüstri Mühendisliği Bölümü lisans veya Endüstri Mühendisliği alanında tezli yüksek lisans derecesine sahip olmak; Endüstri Mühendisliği alanında tezli yüksek lisans veya doktora programına kayıtlı olmak; 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 50/d maddesi uyarınca atama yapılacak.

İstenen Belgeler ve Başvuru

Araştırma Görevlisi Kadrosu İçin:En az lisans mezunu olmak ve ilana ilk başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak koşuluyla adayların, başvurduğu birimi belirttiği dilekçelerine nüfus cüzdan fotokopisini, mezuniyet belgelerinin tasdikli suretlerini (e-devlet üzerinden karekodlu mezun belgesi de kabul edilmektedir), var ise yüksek lisans diploması, Lisans Not Transkriptini, özgeçmişini, Merkezi Sınav (ALES) Sonuç Belgesini (atama yapılacak programın lisans eğitimine hangi alanda öğrenci alınıyorsa o alanda), Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS)puanını gösterir belge veya eşdeğerliği ÖSYM tarafından kabul edilen bir sınavdan almış oldukları puanı gösteren belgeyi (Fransızca dilinden yabancı dil belgesi zorunludur) ve iki adet fotoğrafını ekleyerek ilgili Fakülte Dekanlığına şahsen veya posta ile (Üniversitemiz web sayfasında belirtilen ilgili posta adresine) başvurması gerekmektedir. (Süresi içinde yapılmayan başvurular, eksik belgeli müracaatlar ile postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacak ve bu durumdaki adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.)

Adaylar ilan edilen kadro derecesine atanma şartlarını haiz olmalı, yurtdışından alınmış diplomaların Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca denkliğinin onaylandığını gösterir belgeyi ve herhangi bir kamu kurumunda çalışanların (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştığı kurumdan alacakları onaylı hizmet belgesini ibraz etmeleri gerekmektedir.

İlan linkine ulaşmak için tıklayınız.

Üniversiteye ait diğer akademik personel ilanlarını görüntülemek için tıklayınız.

Eksiksiz Online YDS Hazırlık

YDS Hazırlık Grubuyla Hem YDS'ye Hem de YÖKDİL'e Eksiksiz Hazırlanın.

Eksiksiz Online YDS Hazırlık
YDS-YÖKDİL Temel Akademik Çeviri

YDS ve YÖKDİL İçin Sıfırdan Çeviri Öğrenin, Hem Okumanızı Hem Kelimenizi Geliştirin!

YDS-YÖKDİL Temel Akademik Çeviri
YDS ve YÖKDİL İçin Sıfırdan Ön Hazırlık

YDS ve YÖKDİL'e Hazırlanmaya Sıfırdan Başlayın!

YDS ve YÖKDİL İçin Sıfırdan Ön Hazırlık
Rh More Than Reading 1

1500 Okuma-Anlama Sorusu, 1000 Kelime ve Yapı Sorusu; Detaylı Ek Kitap ve 1 Yıl Ücretsiz Online Hizmetler.

Rh More Than Reading 1
YÖKDİL Hazırlık Sosyal Bilimler

YÖKDİL Sosyal Bilimler sınavına sıfırdan hazırlanmak isteyenler için temel gramer, kelime ve cümle yapısı bilgilerinin yanında YÖKDİL Sosyal Bilimler tipleri ve YÖKDİL Sosyal Bilimler sınavlarının detaylı çözümünü, YÖKDİL Sosyal Bilimlerine özgü kelime, collocation ve okuma çalışmalarını içerir.

YÖKDİL Hazırlık Sosyal Bilimler
09/10/2017 0 1406
Benzer Yazılar
Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış.
Bu gönderiye ilk yorum yapan siz olun.
Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!