Yükleniyor...
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi 1 Akademik Personel Alacak
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi 1 Akademik Personel Alacak

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi 1 Akademik Personel Alacak

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Sanat Eserleri Konservasyonu ve Restorasyonu Anasanat Dalı kapsamında 1 Uzman alımı yapacaktır.

Söz konusu ilana son başvuru tarihi 29 Eylül 2017'dir. Başvurunuz öncesinde gerekli şartlar ve istenen belgeler gibi detay bilgileri incelemeyi unutmayınız.

Sanat Eserleri Konservasyonu ve Restorasyonu Anasanat Dalı (1 Uzman)

Özel Şartlar

Sanat Eserleri Konservasyonu ve Restorasyonu Bölümü lisans mezunu olmak.

İstenen Belgeler ve Açıklamalar

1-Adayların; dilekçelerini, özgeçmişlerini, ALES belgelerini, KPDS/ÜDS/YDS belgelerini, onaylı nüfus cüzdanı suretini, öğrenim belgelerini (Onaylı), (2) adet fotoğrafı, Hizmet Belgesini (daha önce kamu hizmetinde bulunmuş olanlar için), Lisans Not Transkriptini (Onaylı), erkek adayların Askerlik Durum Belgesini ve var ise yayınlanmış veya yayınlanacak olan bilimsel/sanatsal çalışmalarını ekleyerek ilgili başvurular Üniversitemiz Güzel Sanatlar Fakültesi’ne yapılacaktır. şahsen veya posta yoluyla başvurmaları gerekmektedir. (Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.)

2-İlan edilen bütün unvanlar için, yurtdışından alınan diplomaların Yükseköğretim Kurulu ve/veya Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır.

3-Başvuran adayların koşullarının sonradan uygun olmadığının anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak, yapıldı ise iptal edilecektir.

4-Bütün kadrolara başvuru süresi, bu ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 gün olup, son başvuru tarihi tatile denk geldiği takdirde bir sonraki mesai saati bitimine kadar başvuru yapılabilecektir.

İlan linkine ulaşmak için tıklayınız.

16/09/2017 0 779
Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış.
Bu gönderiye ilk yorum yapan siz olun.
Benzer Yazılar
Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!