Yükleniyor...
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi 1 Akademik Personel Alacaktır
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi 1 Akademik Personel Alacaktır

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi 1 Akademik Personel Alacaktır

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, 1 Okutman alımı gerçekleştirecektir.

İlana son başvuru tarihi 2 Ekim 2017'dir. Başvuru yapmadan önce gereken şartlar ve istenen belgeler gibi detay bilgileri kontrol etmeyi unutmayınız.

Rektörlük (1 Okutman)

Özel Şartlar

Türkiye Cumhuriyeti Tarihi alanında yüksek lisans ve doktora yapmış olmak.

İstenen Belgeler

1-Adayların; dilekçelerini, özgeçmişlerini, ALES belgelerini, KPDS/ÜDS/YDS belgelerini, onaylı nüfus cüzdanı suretini, öğrenim belgelerini (Onaylı), (2) adet fotoğrafı, Hizmet Belgesini (daha önce kamu hizmetinde bulunmuş olanlar için), Lisans Not Transkriptini (Onaylı), erkek adayların Askerlik Durum Belgesini ve var ise yayınlanmış veya yayınlanacak olan bilimsel/sanatsal çalışmalarını ekleyerek ilgili başvurular Üniversitemiz Rektörlüğüne’ne yapılacaktır. şahsen veya posta yoluyla başvurmaları gerekmektedir. (Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.)

2-İlan edilen bütün unvanlar için, yurtdışından alınan diplomaların Yükseköğretim Kurulu ve/veya Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır.

3-Başvuran adayların koşullarının sonradan uygun olmadığının anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak, yapıldı ise iptal edilecektir.

4-Bütün kadrolara başvuru süresi, bu ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 gün olup, son başvuru tarihi tatile denk geldiği takdirde bir sonraki mesai saati bitimine kadar başvuru yapılabilecektir.

İlana ulaşmak için tıklayınız.

Üniversiteye ait diğer ilanları görüntülemek için tıklayınız.

19/09/2017 0 922
Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış.
Bu gönderiye ilk yorum yapan siz olun.
Benzer Yazılar
Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!