Yükleniyor...
Ahmet Yesevi Üniversitesi Okutman Alacak
Ahmet Yesevi Üniversitesi Okutman Alacak

Ahmet Yesevi Üniversitesi Okutman Alacak

Ahmet Yesevi Üniversitesine çeşitli branşlarda akademik personel alınacaktır.

Ahmet Yesevi Üniversitesine Rektörlüğünün bulunduğu Kazakistan’ın Türkistan şehrinde görevlendirilmek üzere çeşitli branşlarda akademik personel alınacaktır.Ahmet Yesevi Üniversitesinde eğitim-öğretim dili Kazakça ve Türkiye Türkçesidir. Bazı dersler Rusça ve İngilizce olarak verilmektedir.

İhtiyaç duyulan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı akademik personele ait kadro, unvan ve branşlar, Ek 1 gösterilmiştir. İlgilenen akademisyenlerin, Ek 2 başvuru formunu doldurarak, internet üzerinden veya posta yoluyla müracaatta bulunmaları gerekmektedir.

Müracaatlar, 16 Nisan 2017 tarihine kadar yapılacaktır. Müracaatların ön değerlendirilmesine müteakip, davet edilecek ilgili adaylarla, davet edildikleri gün Mütevelli Heyet Başkanlığı Ankara bürosunda görüşülmesi ve 2547 Sayılı Kanun’da öngörülen süreçlerin başlatılması planlanmaktadır. Kadrolar, hâlen bir üniversite bünyesinde görev yapmakta olan akademisyenlerin yanında, emekli (67 yaşını doldurmayan) ve hâlen herhangi bir üniversite bünyesinde bulunmayan akademisyenlere de açıktır.

Görevlendirilmesi kararlaştırılan akademik personelle karşılıklı mutabakata bağlı olarak sözleşme imzalanacaktır.

İlanı Görmek İçin Tıklayınız.

20/03/2017 0 1000
Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış.
Bu gönderiye ilk yorum yapan siz olun.
Benzer Yazılar
Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!