Yükleniyor...
Bitlis Eren Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak
Bitlis Eren Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

Bitlis Eren Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

Bitlis Eren Üniversitesi Öğretim Üyesi alacak.

Bitlis Eren Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize bağlı fakülte ve yüksekokullarda istihdam edilmek üzere; 2547 Sayılı Kanunun 23. ve 26. maddesi ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Başvuran tüm adayların; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımaları ve Bitlis Eren Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri Yönergesinin ilgili maddelerindeki şartlara haiz olmaları gerekir. Profesör kadrosu daimi statüdedir. (İlgili yönergenin sonundaki Ek-3, Ek-4, Ek-5 formlarının yönergeye uygun olarak doldurulması zorunludur.)

ADAYLARDA MÜRACATTA İSTENİLEN BELGELER VE BAŞVURU YERİ;

“Üniversitemiz Web sayfasında yer alan başvuru dilekçesi, nüfus cüzdanı örneği, özgeçmiş, öğrenim belgeleri (Lisans, Yüksek Lisans, Doktora veya Uzmanlık Belgesi) 2 adet fotoğraf ve bilimsel çalışma ile yayınlarını kapsayan, bilimsel çalışmalarının listesi ve bilimsel çalışmalarını içeren dosya veya Cd’nin Yardımcı Doçent adayları için 4 nüsha, Profesör adayları için ise 6 nüsha halinde hazırlanarak üniversitemizin Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla başvurulması gerekmektedir.” Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

Yardımcı Doçent Adayları başvuru dilekçesinde yabancı dilini belirtmelidir. 2547 sayılı Kanunun 23. maddesinin (b) fıkrasının 2. bendi gereğince; ayrıca üniversitemizde yabancı dil sınavı yapılacaktır. Tüm adayların sınava girmeleri zorunludur. Yabancı dil sınavlarının yapılacağı yer ve tarih daha sonra adaylara üniversitemizin Web sitesinden duyurulacaktır.

İlan son başvuru tarihi ilanın yayımlamasından itibaren 15 gündür.

17/03/2017 0 473
Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış.
Bu gönderiye ilk yorum yapan siz olun.
Benzer Yazılar
Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!