Yükleniyor...
e-YDS 2017/9 Başvuruları
e-YDS 2017/9 Başvuruları

E-Yds 2017/9 Başvuruları

İngilizce alanında 25 Kasım 2017 tarihinde, İstanbul, Ankara ve İzmir'de yer alan e-sınav uygulama binalarında düzenlenecek olan e-YDS 2017/9 başvuruları başlamıştır.

Adaylar, 25 Ekim-16 Kasım 2017 tarihleri arasında sınava başvuru yapabileceklerdir. saat 14:30'da başlayacak olan sınav 180 dakika sürecektir. Adaylar, 14:30'dan sonra sınav binalarına alınmayacaklardır. Bu yüzden, trafik vb. dış etkenleri dikkate alarak sınav binasına zamanında gitmenizi öneririz.


Sınava alınacak aday sayısı, e-YDS sınav binalarının aday kapasitesi ile sınırlı olacağından bu sınav için kontenjanlar Ankara için 4200, İstanbul için 432 ve İzmir için ise 112 olarak belirlenmiştir. Sınav ücretini ilk ödeyen adaylar kontenjana dâhil edilmiş olacaktır. Kontenjan dolduğu takdirde adayların sınav ücretini yatırması sistem tarafından engellenecek, ödeme kabul edilmeyecek ve e-YDS için sınav ücreti ödeme süresi sonlandırılacaktır.


e-YDS’ye giren adaylar, sınava girdikleri tarihten itibaren 3 ay süresince yeniden sınava başvuru yapamazlar. Ayrıca, e-YDS, elektronik ortamda yapılacağından, adayların sınav sistemini tanıması ve ara yüze aşinalık kazanması için e-deneme hazırlanmıştır. Asıl sınav öncesinde bu denemeden yararlanmak adaylar için faydalı olacaktır. Deneme sınavına ve e-YDS 2017/9 Kılavuzuna aşağıda yer alan bağlantılardan ulaşabilirsiniz.


2017 Elektronik Yabancı Dil Sınavı (2017 e-YDS) Kılavuzu

Deneme e-Sınav Uygulaması

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Kaynak

Eksiksiz Online YDS Hazırlık

YDS Hazırlık Grubuyla Hem YDS'ye Hem de YÖKDİL'e Eksiksiz Hazırlanın.

Eksiksiz Online YDS Hazırlık
YDS-YÖKDİL Temel Akademik Çeviri

YDS ve YÖKDİL İçin Sıfırdan Çeviri Öğrenin, Hem Okumanızı Hem Kelimenizi Geliştirin!

YDS-YÖKDİL Temel Akademik Çeviri
YÖKDİL Hazırlık Sosyal Bilimler

YÖKDİL Sosyal Bilimler sınavına sıfırdan hazırlanmak isteyenler için temel gramer, kelime ve cümle yapısı bilgilerinin yanında YÖKDİL Sosyal Bilimler tipleri ve YÖKDİL Sosyal Bilimler sınavlarının detaylı çözümünü, YÖKDİL Sosyal Bilimlerine özgü kelime, collocation ve okuma çalışmalarını içerir.

YÖKDİL Hazırlık Sosyal Bilimler
YÖKDİL Hazırlık Sağlık Bilimleri

YÖKDİL Sağlık Bilimlerine Sıfırdan Başlayarak Eksiksiz Hazırlanın!

YÖKDİL Hazırlık Sağlık Bilimleri
YÖKDİL Hazırlık Fen Bilimleri

YÖKDİL Fen Bilimlerine Sıfırdan Başlayarak Eksiksiz Hazırlanın!

YÖKDİL Hazırlık Fen Bilimleri
25/10/2017 0 1262
Benzer Yazılar
Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış.
Bu gönderiye ilk yorum yapan siz olun.
Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!