Yükleniyor...
Gaziantep Üniversitesi 33 Öğretim Üyesi Alacak
Gaziantep Üniversitesi 33 Öğretim Üyesi Alacak

Gaziantep Üniversitesi 33 Öğretim Üyesi Alacak

Gaziantep Üniversitesi 33 Öğretim Üyesi alacaktır.

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN ;


Gaziantep Üniversitesinin belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve ilgili Yönetmelik uyarınca öğretim üyesi alınacaktır.

Başvurular ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde şahsen yapılacaktır.

  1. Profesör kadrolarına başvuracak adayların anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmişlerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını içeren Elektronik ortamda hazırlanmış 7 (Yedi) Adet Flash Bellek ile birlikte Personel Daire Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir. (Not: Özgeçmişler, Flash Belleklere ek olarak 7 (Yedi) adet çıktı şeklinde teslim edilecektir.)
  2. Doçent kadrolarına başvuracak adayların anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmişlerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını içeren Elektronik ortamda hazırlanmış 5 (Beş) Adet Flash Bellek ile birlikte Personel Daire Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir. (Not: Özgeçmişler, Flash Belleklere ek olarak 5 (Beş) adet çıktı şeklinde teslim edilecektir.)
  3. Yardımcı Doçent kadrolarına başvuracak adayların anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri özgeçmiş ve diplomalarını ilgili birime vermeleri gerekmektedir. Ayrıca hazırlayacakları bilimsel çalışma ve yayınlarını içeren elektronik ortamda hazırlanmış 5 (Beş) adet Flash bellek ise ilgili fakülte dekanlık veya yüksekokul müdürlüklerine, yapılacak yabancı dil sınavında başarılı olunması halinde teslim edilecektir.
  4. Yardımcı Doçent kadrosuna başvuran adaylar Üniversitemiz Rektörlüğünce oluşturulacak jüri tarafından, ilgili programa ilişkin eğitim dilinde 20 dakikalık ders verebilme sınavına katılmak zorundadırlar.
  5. Adayların, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanununun 23.,25.ve 26. maddelerinde belirtilen asgari Koşulların yanında Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddelerinde belirtilen koşulları sağlamaları gerekmektedir.
  6. Tüm adayların Üniversitemiz Senatosu tarafından Öğretim Üyeleri (Prof., Doçent ve Yardımcı Doçent) kadroları için belirlenen şartları sağlamaları gerekmektedir.

Bu şartlara Gaziantep Üniversitesinin web sitesi, www.gantep.edu.tr sayfasından ulaşabilirsiniz veya Personel Dairesi Başkanlığından sağlayabilirsiniz.

05/06/2017 0 537
Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış.
Bu gönderiye ilk yorum yapan siz olun.
Benzer Yazılar
Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!