Yükleniyor...
Minidil Kids' Language Club

Minidil Kids' Language Club

Minidil, Türkiye’ de ve Eskişehir’ de bir ilk olarak sadece çocuklara yabancı dil eğitimi vermek üzere kurulmuş bir yabancı dil kursudur. Minidil 21. yy gerekleri baz alınarak oluşturulmuş eğitim ortamında hem fiziksel hem de ders içerikleri ile çocuklara eğlenceli bir ortamda, duyarak, konuşarak ve yaşayarak yabancı dil ortamı sunar.İnternet sitesi: eskisehir.minidil.com/tr

Sadece çocuklar için düşünülmüş ve çocukların dil öğrenirken rahat olmaları için tasarlanmış sınıflarımıza maksimum 12 kişi alarak öğrencilerimizin etkinliklere daha fazla katılmasını teşvik ediyoruz.Öğrencilerimiz her yaş seviyesine uygun olarak tasarlanmış sınıflarda, uzman eğitmenler tarafından eğitim görürken, sınıflarımızın sağlamış olduğu konfor ve ortam sayesinde dikkatleri dağılmadan eğitimlerini almaktadırlar.

Binamızda bulunan sinema salonumuzda öğrencilerimiz, yabancı dili hem görsel hem de dinleyerek öğrenirken, yıl sonunda hazırlamış oldukları tiyatro etkinlikleriyle yabancı dili günlük hayatta da kullanma becerilerini artırabilmektedirler. Minidil’in sunmuş olduğu kareoke salonlarımızla birlikte çocuklarımız bir yandan eğlenirken diğer yandan yabancı dil seviyelerini ve konuşma becerilerini geliştirebilmektedir.

Kurumumuzun eğitim kadrosu çocuklara yabancı dil eğitimi konusunda tecrübe sahibi yerli ve yabancı tüm dilleri ana dil olarak konuşan eğitmenler öğretmenlerden oluşmuştur.

Sanal tur için lütfen tıklayın.

Eksiksiz Online YDS Hazırlık

YDS Hazırlık Grubuyla Hem YDS'ye Hem de YÖKDİL'e Eksiksiz Hazırlanın.

Eksiksiz Online YDS Hazırlık
YDS-YÖKDİL Temel Akademik Çeviri

YDS ve YÖKDİL İçin Sıfırdan Çeviri Öğrenin, Hem Okumanızı Hem Kelimenizi Geliştirin!

YDS-YÖKDİL Temel Akademik Çeviri
YÖKDİL Hazırlık Sosyal Bilimler

YÖKDİL Sosyal Bilimler sınavına sıfırdan hazırlanmak isteyenler için temel gramer, kelime ve cümle yapısı bilgilerinin yanında YÖKDİL Sosyal Bilimler tipleri ve YÖKDİL Sosyal Bilimler sınavlarının detaylı çözümünü, YÖKDİL Sosyal Bilimlerine özgü kelime, collocation ve okuma çalışmalarını içerir.

YÖKDİL Hazırlık Sosyal Bilimler
YÖKDİL Hazırlık Sağlık Bilimleri

YÖKDİL Sağlık Bilimlerine Sıfırdan Başlayarak Eksiksiz Hazırlanın!

YÖKDİL Hazırlık Sağlık Bilimleri
YÖKDİL Hazırlık Fen Bilimleri

YÖKDİL Fen Bilimlerine Sıfırdan Başlayarak Eksiksiz Hazırlanın!

YÖKDİL Hazırlık Fen Bilimleri
20/05/2016 0 5643
Benzer Yazılar
Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış.
Bu gönderiye ilk yorum yapan siz olun.
Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!