Yükleniyor...
Rh+ e-YDS Sınav & Analiz Sistemi
Rh+ e-YDS Sınav & Analiz Sistemi

Rh+ E-Yds Sınav & Analiz Sistemi

Rh e-YDS sınav sistemi, Remzi Hoca tarafından gelişen günümüz sınav sisteminde sınava girenlerin yaşadığı zorlukları görerek oluşturulmuş bir e-YDS sınav sistemidir.

Rh e-YDS sınav sistemi kullanıcılara e-YDS sınav sistemini tanımalarını ve gerçek sınavdan önce, defalarca kendilerini deneyerek sınav alışkanlığı kazanmalarını ve hatalarını görerek sınava eksiksiz hazırlanmalarını sağlar.

Sağlamış olduğu analiz ve gelişim raporları sayesinde kullanıcıların vakitlerini gereksiz yere harcamalarının önüne geçmekle birlikte, kendilerindeki ilerlemeyi de anlık olarak görmelerini sağlayarak motivasyonlarını üst seviyede tutmaya yardımcı olur.

Analiz Sistemi

Sınav sonucunda oluşturulan analiz sistemi sayesinde hatalarınızı eksiksiz olarak görebilir ve sınava tam olarak hazırlanabilirsiniz.

Denemelerdeki her bir sorunun analizi yapılarak, en çok hata yaptığınız konu ve ya soru tipini görebilir, yapılan analizlerin sonucunda verilen açıklamalı cevap anahtarıyla eksiklerinizi kapatma sanşı bulabilirsiniz. Bu sayede zaman kaybı yaşamadan eksiklilerinizi kapatarak başarı şansınızı artırabilirsiniz.

Gelişim Raporu

Katıldığınız her sınavdan sonra sonuçlarınıza gore durumunuzda gelişim olup olmadığını anlık olarak takip edebilirsiniz. Hala eksik olduğunuzu düşündüğünüz noktalara yoğunlaşmak ve eksiklerinizdeki ilerlemeyi görebilmek için gerekli tüm bilgiler gelişim raporunda eksiksiz olarak size sunulur.

İnternet sitesi: rheyds.com

20/05/2016 0 3000
Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış.
Bu gönderiye ilk yorum yapan siz olun.
Benzer Yazılar
Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!