Yükleniyor...
YÖKDİL Fen Bilimleri Çözümlü Deneme Sınavları Kitabı

Yökdil Fen Bilimleri Çözümlü Deneme Sınavları Kitabı

YÖKDİL Fen Bilimleri Çözümlü Deneme Sınavları Kitabı, özgün ve güncel sorulardan oluşan 10 adet YÖKDİL Fen deneme kaynağı ile kullanıcılarına eksiksiz bir soru çözüm deneyimi sunmaktadır.

Yabancı dil sınavları geçmişten bu yana insanların gerek bireysel dil seviyelerini belirlemelerinde gerekse de dil yeterliliklerini çeşitli başvurularda kullanmak üzere belgelendirmelerinde her daim önemli bir test aracı olmuştur. ÖSYM’nin düzenlediği YDS (Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı) ve YÖKDİL de (Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı) ülkemizde dil tazminatı almak isteyen kamu personellerinin ya da akademik kadrolara veya lisansüstü eğitime başvurmak isteyenlerin kendilerinden istenen yabancı dil puanlarını belgelendirmelerinde oldukça sık başvurdukları sınavlardır. Özellikle de YÖKDİL, hem birkaç senedir uygulanan yeni bir sınav olması hem de adaylara Sosyal, Sağlık veya Fen Bilimleri olmak üzere tercih edecekleri bir alandan sınava girme fırsatı sunmasıyla adaylar tarafından yoğunlukla tercih edilebilmektedir. Çünkü sınavda çıkacak metinlerin ve kelimelerin teması da tercih edilen alana göre değişiklik gösterdiği için adaylar da kendilerinin daha aşina olduğu ya da ilgi duyduğu branştan YÖKDİL’e girerek daha yüksek puanlara ulaşmayı hedeflemektedirler.

YANLIŞ

Kamu personellerinin çalıştıkları kurumlardan yabancı dil tazminatı alabilmesi için kurum tarafından istenen YDS veya YÖKDİL puanlarından birine sahip olması yeterlidir.

DOĞRU

Kamu kurumlarına yapılacak yabancı dil tazminatı başvurularında sadece YDS puanlarının geçerliliği bulunmaktadır. Maalesef YÖKDİL puanları ile yabancı dil tazminatı başvurusu yapılamamaktadır.

Tamamı Çözümlü 10 YÖKDİL Fen Deneme Sınavı

www.remzihoca.com da hazırladığı YÖKDİL Fen Bilimleri Deneme Sınavları kaynağı ile YÖKDİL’e Fen Bilimleri alanından girecek adaylar için tamamıyla Fen alanına özel olarak hazırlanmış özgün sorulardan ve bu sorulara ait online açıklamalı çözümlerin bulunduğu cevap anahtarlarından oluşan bir YÖKDİL Fen deneme kaynağıdır. Soru ve açıklamalı cevapların yanında Rh+ Platform’da yer alan uygulamalarla birlikte kullanılabilmesiyle de YÖKDİL Fen Deneme kaynakları, kullanıcılarına bir deneme kitabından çok daha fazlasını sağlamaktadır.

Her Bir Soruya Özel Çözümlü Cevap Anahtarları

Soru çözümü, yabancı dil sınavlarına hazırlanan adaylar için öğrenmeyi kolaylaştıran ve yüksek puanlar kazanmalarında onlara yardımcı olan önemli sınav pratiklerinden biridir. Özellikle de adaylar sınava girecekleri alana özel hazırlanmış güncel içerikli sorular çözerek ve doğru veya yanlış yapmaları fark etmeksizin çözdükleri soruların cevaplarını anında inceleyerek, uyguladıkları soru çözüm çalışmalarından alacakları verimi oldukça artırabilmektedirler. Çünkü açıklamalı cevapları sıcağı sıcağına görebilmek adaylara hata yaptılarsa bunu fark ederek hatalarını gidermelerine, doğru yaptılarsa da bildikleri bir konuyu veya detayı tekrar ederek pekiştirmelerine yardımcı olmaktadır.

YÖKDİL Fen Bilimleri Deneme Sınavları kitabı da kullanıcılarına her deneme için denemelerde yer alan soruların detaylı açıklamaların bulunduğu cevap anahtarları sunmaktadır. Kullanıcılar Rh+ Platform üzerinden online olarak görüntüleyebilecekleri bu cevap anahtarları ile hem soruların çözüm yöntemlerini en ince ayrıntısına kadar öğrenebilmekte hem de bu çözümler üzerinden pratik yaparak benzer soru tiplerinde hız kazanabilmektedirler. Bu da doğal olarak gerçek sınavda süreyi daha iyi şekilde kullanmalarına yardımcı olarak doğru sayılarını artırmalarına olanak sağlayabilmektedir.

Kelime Öğreten Deneme Kitabı

İngilizce kelimeler adayların hem genel İngilizce seviyelerinde hem de yabancı dil sınavlarında istedikleri noktalara gelebilmeleri için büyük önem arz etmektedir. Özellikle de YÖKDİL’e girecek adayların YÖKDİL Kelimeleri üzerine pratikler yapması onları gerçek sınava çok daha etkili şekilde hazırlayan en temel çalışma türlerinden biridir. Fen Bilimleri sınavına girecek adaylar da çalıştıkları tüm kaynaklarda YÖKDİL Fen kelimeleri ile daha içli dışlı olabilecekleri, kelimeler üzerinden pratik ederek daha yüksek puanlara ulaşmalarında yardımcı olabilecekleri kaynaklara ihtiyaç duyabilmektedirler.

YÖKDİL Fen Bilimleri Deneme Sınavları kaynağı da adayların bu yöndeki ihtiyaçları dikkate alınarak titizlikle hazırlanmış özel bir sınav hazırlık kaynağıdır. İçerisinde yer alan tüm soru ve metinlerdeki önemli kelimelerin anlamlarının yanında eş anlam, collocation ve preposition kullanımlarını da Rh+ Platform aracılığıyla eş zamanlı bir şekilde inceleme fırsatı vererek kullanıcılarına soru çözerken aynı zamanda kelime pratiği yapma şansı da yaratmaktadır. Bu sayede de kullanıcılar YÖKDİL Fen hazırlık süreçlerini çok yönlü bir hale dönüştürerek sınava daha da yoğunlaşabilmektedirler.

Her Denemeye Özel Performans Raporları

YÖKDİL Fen Bilimleri Deneme Sınavları, kullanıcılarına her bir deneme sonrası hem eksiklerini görebilecekleri hem de bu eksikleri giderecek önerileri inceleyebilecekleri performans raporları da sağlamaktadır. Rh+ Platform’dan online olarak edinilebilecek bu performans raporlarından adaylar konu başlıklarına göre eksiklerini net bir şekilde görebilirken, bu eksiklerini gidermelerine yardımcı olacak çalışma önerileri ve tüyolarını da edinebilmektedirler.

Fen Bilimleri Soru Tiplerine Yönelik Nokta Atışı İpuçları

Online açıklamalı cevap anahtarı üzerinden belirli sorularda yer alan nokta atışı ipuçlarına İpucu Havuzu uygulaması aracılığıyla görüntüleyebilme imkanınız bulunmaktadır.

Rh+ Platform Uygulamaları

YÖKDİL Fen Bilimleri Deneme Sınavları, Rh+ Platform’da yer alan uygulamalarla eş zamanlı olarak çalışabilme fonksiyonuyla da kullanıcılarına farklı pratiklerde bulunma imkanı sağlamaktadır. Deneme, Test, Okuma, Sözlük ve İpucu Havuzu uygulamalarına erişebilen adaylar ayrıntılı soru çözüm çalışmaları gerçekleştirebilir, okuma-anlama becerilerini geliştirecek okuma parçalarından faydalanabilir, kelime öğrenebilir ve kendilerine puan ve hız kazandıracak nokta atışı ipuçlarından da yararlanabilirler.

Neden YÖKDİL Fen Bilimleri Deneme Sınavları?

•    Tamamı özgün sorulardan oluşan YÖKDİL Fen’e özel denemeler

•    Detaylı anlatımların yer aldığı açıklamalı cevap anahtarları

•    Her bir denemeye özel performans raporları ve önerileri

•    Soru çözümüne ek kelime öğrenme fırsatı

•    Puan ve hız kazandıran nokta atışı ipuçları

•    Ücretsiz erişilebilecek Rh+ Platform uygulamaları

YÖKDİL Fen Bilimleri Deneme Sınavları, zengin içeriğinin yanında kullanıcılarına sunduğu diğer faydaları ile bir deneme kitabından çok daha fazlasını sağlamaktadır. YÖKDİL’e Fen Bilimleri alanından hazırlanıyor ve çalışmalarınızda kullanacağınız eksiksiz bir soru çözüm kaynağı arıyorsanız aşağıda yer alan YÖKDİL Fen Bilimleri Deneme Sınavları butonundan kitabımızı inceleyebilir ve edinebilirsiniz. Sınava Sosyal alandan hazırlanıyorsanız YÖKDİL Sosyal Bilimler Deneme Sınavları, Sağlık alanından hazırlanıyorsanız da YÖKDİL Sağlık Bilimleri Deneme Sınavları butonlarından kitaplarımızla ilgili detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Eğer YDS’ye girecekseniz de YDS Deneme Sınavları butonunda sizlere çalışmalarınızda eksiksiz şekilde destek olacak kitabımızı inceleyebilirsiniz. Dilerseniz bizlerle Canlı Destek hattımız üzerinden iletişime geçerek kitaplarımızla ilgili daha da detaylı bilgi alabilirsiniz.

YÖKDİL Fen Bilimleri Deneme Sınavları YÖKDİL Sağlık Bilimleri Deneme Sınavları YÖKDİL Sosyal Bilimler Deneme Sınavları YDS Deneme Sınavları

YDS-YÖKDİL Temel Akademik Çeviri

YDS ve YÖKDİL İçin Sıfırdan Çeviri Öğrenin, Hem Okumanızı Hem Kelimenizi Geliştirin!

YDS-YÖKDİL Temel Akademik Çeviri
YÖKDİL Hazırlık Sosyal Bilimler

YÖKDİL Sosyal Bilimler sınavına sıfırdan hazırlanmak isteyenler için temel gramer, kelime ve cümle yapısı bilgilerinin yanında YÖKDİL Sosyal Bilimler tipleri ve YÖKDİL Sosyal Bilimler sınavlarının detaylı çözümünü, YÖKDİL Sosyal Bilimlerine özgü kelime, collocation ve okuma çalışmalarını içerir.

YÖKDİL Hazırlık Sosyal Bilimler
YÖKDİL Hazırlık Sağlık Bilimleri

YÖKDİL Sağlık Bilimlerine Sıfırdan Başlayarak Eksiksiz Hazırlanın!

YÖKDİL Hazırlık Sağlık Bilimleri
YÖKDİL Hazırlık Fen Bilimleri

YÖKDİL Fen Bilimlerine Sıfırdan Başlayarak Eksiksiz Hazırlanın!

YÖKDİL Hazırlık Fen Bilimleri
YDS-YÖKDİL İleri Akademik Çeviri

İleri Düzey Akademik Metinlerle Okuma ve Kelime Bilginizi Geliştirin!

YDS-YÖKDİL İleri Akademik Çeviri
04/05/2021 0 1005
Benzer Yazılar
Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış.
Bu gönderiye ilk yorum yapan siz olun.
Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!