Yükleniyor...
YÖKDİL Sağlık Bilimleri Çözümlü Deneme Sınavları Kitabı
YÖKDİL Sağlık Bilimleri Çözümlü Deneme Sınavları Kitabı

Yökdil Sağlık Bilimleri Çözümlü Deneme Sınavları Kitabı

YÖKDİL Sağlık Bilimleri Çözümlü Deneme Sınavları Kitabı, özgün ve güncel sorulardan oluşan 10 adet YÖKDİL Sağlık deneme kaynağı ile kullanıcılarına eksiksiz bir soru çözüm deneyimi sunmaktadır.

#YÖKDİL
0 491

İngilizce sınavlara hazırlıkta adaylar hedefledikleri puanlara ulaşabilmek için profesyonel kurum veya kişiler tarafından hazırlanmış eğitimlere ve materyallere ihtiyaç duyabilmektedirler. Çünkü bu eğitim ve kaynaklar adayın gireceği sınava özel olarak kurgulanmış içeriklere sahip olduğu için düzenli ve disiplinli bir şekilde çalışıldığı takdirde adayları başarıya daha kısa sürede ulaştırabilmektedir. Birçok sınav için olduğu gibi ÖSYM tarafından düzenlenen YDS (Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı) ya da YÖKDİL (Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı) gibi sınavlar için de adaylar bu sınavlara özel hazırlanan kaynaklarla çok daha verimli sonuçlar elde edebilmektedirler.

Tamamı Çözümlü 10 YÖKDİL Sağlık Deneme Sınavı

YÖKDİL Sağlık Bilimleri Çözümlü Deneme Sınavları kitabı da www.remzihoca.com tarafından adayların YÖKDİL Sağlık Bilimleri sınavına hazırlanırken soru çözüm çalışmalarını destelemeleri amacıyla güncel YÖKDİL sınavları dikkate alınarak hazırlanmış, özgün sorulardan oluşan bir YÖKDİL Sağlık deneme sınavı kaynağıdır. İçerisinde bulunan 10 YÖKDİL Sağlık Denemesi ve bu denemelere ait Rh+ Platform üzerinden inceleyebilecekleri online açıklamalı cevap anahtarları ile YÖKDİL Sağlık Bilimleri Deneme Sınavları kaynağı, YÖKDİL’e Sağlık Bilimler alanından hazırlanan adaylar için bir deneme sınavı kaynağından çok daha fazlasını sunmaktadır.

Açıklama Cevaplarla Öğrendiklerinizi İkiye Katlayın

Soru çözüm çalışmaları İngilizce sınavlar için büyük önem teşkil eden pratiklerden biridir. Özellikle de YÖKDİL gibi 3 ayrı branşın olduğu (Sosyal, Sağlık ve Fen) ve adayların kendilerine göre tercih ettikleri branştan teste tabi tutuldukları bir sınavda, yoğunlaşılmış bir soru çözüm süreci adaylara önemli bir başarı kazandırabilmektedir. Çünkü adaylar kendi bilgi ve ilgi alanlarına göre tercih ettikleri branştan YÖKDİL’e girdikleri için karşılaşacakları sorulardaki metinler ve kelimeler de daha çok bu alan merkezinde olacaktır. Bu da doğal olarak adayların hem sorulardaki metinleri anlamaları hem de doğru cevaba ulaşmalarında onlara daha da kolaylık sağlayacaktır.

YÖKDİL Sağlık Bilimleri Deneme Sınavları kaynağı da YÖKDİL’e Sağlık Bilimleri alanından girecekler için sınav hazırlık süreçlerindeki soru çözme pratiklerini desteklemek amacıyla hazırlanmış özel bir deneme sınavı kaynağıdır. Adaylar YÖKDİL Sağlık üzerine hazırlanmış özgün soruları çözmekle kalmayıp Rh+ Platform üzerinden denemelerde yer alan her bir soru için açıklamalı cevap anahtarlarını da inceleyebilmektedirler. Böylelikle hem soru çözerek sınava aşinalık kazanmaları hem de hatalarını açıklamalı cevap anahtarlarından görüp düzelterek doğru işaretleme oranlarını artırmaları, sınava yönelik hazırlık süreçlerinden alacakları verimi ikiye katlamaktadır.

Soru Çözerken Kelimeler Öğrenin

İngilizce sınavlara hazırlıkta İngilizce gramer konularının yanında İngilizce kelimelere yönelik çalışmalar yapılması da bir hayli önem taşımaktadır. Çünkü gramer konularını bilmeden çoğu sorunun çözümünün bulunamayacağı gibi soruda yer alan kelimeleri bilmediğimiz takdir de yanlış işaretlemeler yapabilmekteyiz. Bu yüzden, adaylar sınav hazırlık süreçlerinde hem YÖKDİL Gramer konularındaki eksiklerini tamamlamalı hem de YÖKDİL Kelimeleri üzerine düzenli aralıklarla detaylı pratikler gerçekleştirmelidirler. Böylelikle, YÖKDİL’de hedefledikleri puanlara çok daha emin adımlarla ve motive bir şekilde yol alabilmektedirler.

YANLIŞ

YÖKDİL’de yüksek puanlara ulaşmak için gramer konularına ağırlık vermek yeterlidir.

DOĞRU

Gramer konularının yanında olabildiğince çok kelime öğrenmek adaylara YÖKDİL’de yüksek puanlar kazandırabilmektedir. Okuma-anlama becerisinin de test edildiği bir sınav olan YÖKDİL’de kelime bilmek büyük önem teşkil etmektedir.

YÖKDİL Sağlık Bilimleri Deneme Sınavları’nı diğer birçok kaynaktan ayıran en önemli özelliklerinden biri de kitapta yer alan ve bilmenizin sınavda artı puan kazandıracağı tüm kelimelerin anlamlarına ulaşabilme imkanı sunmasıdır. Soru çözümü yaparken Rh+ Platform üzerinden eş zamanlı olarak bilmediğiniz kelimeleri öğrenebilir, kelimelerin Türkçe anlamlarının yanında eş anlamlarını, collocation ve preposition kullanımlarını da inceleyebilirsiniz. Sağladığı bu çok yönlü kelime öğretme formatıyla YÖKDİL Sağlık Bilimleri Deneme Sınavları soru çözüm pratiklerinizden alacağınız verimi daha da üst seviyelere taşımaktadır.

Her Denemeye Özel Performans Raporu

YÖKDİL Sağlık Bilimleri Deneme Sınavları kitabının kullanıcılarına sağladığı bir diğer önemli fayda da Rh+ Platform üzerinden her bir deneme için performanslarını inceleyebilme fırsatıdır. Adaylar deneme sonrası performans raporlarından soruların açıklamalı cevaplarının yanında çözüm önerilerini de görüntüleyebilmekte ve hangi konulardan ne yoğunlukta doğru veya yanlış yaptıklarını görerek eksiklerini giderme noktasında önemli geri bildirimler alabilmektedirler.

Sağlık Bilimleri Soru Tiplerine Yönelik Nokta Atışı İpuçları

Çözdüğünüz denemeler sonrası Rh+ Platform üzerinden inceleyeceğiniz performans raporlarında sizlere aynı zamanda sınavda puan ve hız kazandırabilecek nokta atışı ipuçları da yer alabilmektedir. İpucu Havuzu uygulamasının yardımıyla açıklamalı cevapları incelerken fazladan önem teşkil eden belirli sorulardaki bu ipuçlarını kolaylıkla görüntüleyebilir ve öğrenebilirsiniz. Bu sayede hem denemelerde hem de gerçek sınavda doğru cevaba çok daha kararlı ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Rh+ Platform+ Uygulamaları

YÖKDİL Sağlık Bilimleri Deneme Sınavları, kullanıcılarına Rh+ Platform’da bulunan Deneme, Test, Okuma, Sözlük ve İpucu Havuzu uygulamalarından da faydalanabilme fırsatı da sağlamaktadır.

HATIRLATMA

Kitabınızla birlikte kullanabileceğiniz dijital uygulamalarınızın kullanım süresi 2 yıldır.

Kullanıcılar deneme kitaplarını bu uygulamalarla birlikte eş zamanlı olarak kullanarak okuma-anlama becerilerine katkı sağlayacak okuma parçalarını inceleyebilir, bilmedikleri İngilizce kelimeleri en ince ayrıntılarına kadar örnek cümleler eşliğinde görüntüleyebilir, hem genel İngilizce hem de İngilizce sınavlar özelinde önemli ipuçları edinebilir ve YÖKDİL’e girecek adaylar için özel olarak hazırlanmış özgün soruları çözebilirler.

Neden YÖKDİL Sağlık Bilimleri Deneme Sınavları?

1. Tamamı özgün sorulardan oluşan YÖKDİL Sağlık alanına özel denemeler

2. Her bir soruya özel açıklamaların bulunduğu cevap anahtarları

3. Deneme sonrası performans raporu ve çalışma önerileri

4. Soru çözümünün yanında kelime öğretimi

5. Adaylara hız ve puan kazandıracak pratik ipuçları

6. Ücretsiz faydalanılabilecek Rh+ Platform uygulamaları

Bir deneme kitabından çok daha fazlası olan YÖKDİL Sağlık Bilimleri Deneme Sınavları, adaylara özgün soruların yanında açıklamalı soru çözümleri, kelime öğretimi ve ayrıntılı performans raporları sağlayabilmektedir. Siz de YÖKDİL’e Sağlık Bilimleri alanından hazırlanıyor ve eksiksiz bir soru çözüm kaynağına ihtiyaç duyuyorsanız aşağıda yer alan YÖKDİL Sağlık Bilimleri Deneme Sınavları butonundan kitabımızı edinebilirsiniz. Yine sınava Sosyal Bilimler’den girecekseniz YÖKDİL Sosyal Bilimler Deneme Sınavları, Fen Bilimleri’nden girecekseniz de YÖKDİL Fen Bilimleri Deneme Sınavları butonlarından kaynaklarımıza erişebilirsiniz. Eğer YDS’ye hazırlanıyorsanız da YDS Deneme Sınavları butonundan kitabımızı edinebilirsiniz. Dilediğiniz zaman bizle Canlı Destek hattımız üzerinden iletişime geçerek kitaplarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

YÖKDİL Sağlık Bilimleri Deneme Sınavları YÖKDİL Sosyal Bilimler Deneme Sınavları YÖKDİL Fen Bilimleri Deneme Sınavları YDS Deneme Sınavları

Eksiksiz Online YDS Hazırlık

YDS Hazırlık Grubuyla Hem YDS'ye Hem de YÖKDİL'e Eksiksiz Hazırlanın.

Eksiksiz Online YDS Hazırlık
YDS-YÖKDİL Temel Akademik Çeviri

YDS ve YÖKDİL İçin Sıfırdan Çeviri Öğrenin, Hem Okumanızı Hem Kelimenizi Geliştirin!

YDS-YÖKDİL Temel Akademik Çeviri
YÖKDİL Hazırlık Sosyal Bilimler

YÖKDİL Sosyal Bilimler sınavına sıfırdan hazırlanmak isteyenler için temel gramer, kelime ve cümle yapısı bilgilerinin yanında YÖKDİL Sosyal Bilimler tipleri ve YÖKDİL Sosyal Bilimler sınavlarının detaylı çözümünü, YÖKDİL Sosyal Bilimlerine özgü kelime, collocation ve okuma çalışmalarını içerir.

YÖKDİL Hazırlık Sosyal Bilimler
YÖKDİL Hazırlık Sağlık Bilimleri

YÖKDİL Sağlık Bilimlerine Sıfırdan Başlayarak Eksiksiz Hazırlanın!

YÖKDİL Hazırlık Sağlık Bilimleri
YÖKDİL Hazırlık Fen Bilimleri

YÖKDİL Fen Bilimlerine Sıfırdan Başlayarak Eksiksiz Hazırlanın!

YÖKDİL Hazırlık Fen Bilimleri
04/05/2021 0 491
Benzer Yazılar
Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış.
Bu gönderiye ilk yorum yapan siz olun.
Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!