Yükleniyor...
YÖKDİL Sosyal Bilimler Çözümlü Deneme Sınavları Kitabı
YÖKDİL Sosyal Bilimler Çözümlü Deneme Sınavları Kitabı

Yökdil Sosyal Bilimler Çözümlü Deneme Sınavları Kitabı

YÖKDİL Sosyal Bilimler Çözümlü Deneme Sınavları Kitabı, özgün ve güncel sorulardan oluşan 10 adet YÖKDİL Sosyal deneme kaynağı ile kullanıcılarına eksiksiz bir soru çözüm deneyimi sunmaktadır.

#YÖKDİL
0 554

Yabancı dillere yönelik uygulanan sınavlar özel veya resmi kurumların gerek kariyer gerekse de eğitim amaçlı olsun, programlarına dahil edecekleri adaylar için en uygun olanın seçilmesinde kullanılan ve uzun yıllardır da tercih edilen yaygın bir test aracıdır. Bu noktada bazı kurumlar kendi bünyelerinde oluşturdukları sınavlardan yararlanırken çoğunluğu ÖSYM gibi kurumlar tarafından düzenlenen YDS (Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı) ya da YÖKDİL (Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı) gibi yabancı dil sınavlarından faydalanmaktadırlar. Özellikle de YÖKDİL, 2017’den bu yana uygulanan yeni bir sınav olmasıyla birlikte adaylara Sosyal, Sağlık veya Fen Bilimleri alanlarından kendilerine uygun olan birisini tercih ederek sınava girmeleri opsiyonu sağladığı için bir hayli başvuru almaktadır. Çünkü alan tercihi sınavda yer alan metinlerin temasını da etkilediği için doğal olarak adaylar da daha aşina oldukları metinlerle ve kelimelerle karşılaşacakları alandan sınava girmeyi tercih etmektedirler.

Tamamı Çözümlü 10 YÖKDİL Sosyal Deneme Sınavı

www.remzihoca.com tarafından hazırlanan YÖKDİL Sosyal Bilimler Deneme Sınavları kitabı da YÖKDİL’e Sosyal Bilimler alanından girecek adaylar için sınava hazırlık süreçlerini destekleyecek, gerçek YÖKDİL ile uyumlu özgün sorulardan oluşan 10 denemenin ve her bir denemenin açıklamalı cevap anahtarının bulunduğu bir YÖKDİL Sosyal deneme kaynağıdır. Bu kaynak ile adaylar YÖKDİL Sosyal’e yönelik eğitim süreçlerinde hem öğrendikleri bilgiler üzerinden kendilerini test edebilir hem de kitabın sahip olduğu diğer faydalardan yararlanarak verimli bir soru çözme deneyimi yaşayabilirler.

Hem Soru Çözün Hem Öğrenin

YÖKDİL Sosyal Bilimler Deneme Sınavları, sahip olduğu açıklamalı cevap anahtarı ve Rh+ Platform’da yer alan uygulamalarla eş zamanlı olarak kullanılabilmesi ile birçok temel deneme kaynağından farklılaşarak soru çözümüne özel bir koyut kazandırmaktadır. Çünkü kullanıcılar her deneme sonrasında Rh+ Platformdan edinebilecekleri online performans raporları ile her bir sorunun cevabını açıklamalı şekilde öğrenebilme fırsatına sahiptir. Bu da adayın yanlış yaptıkları sorulardaki hatalarını daha net görebilmesine ve buna yönelik çözümler bulabilmesine yardımcı olmaktadır. Doğru yaptığı sorularda da neden doğru yaptığını görerek mevcut bilgilerini tekrar edebilmesine olanak yaratmaktadır.

Öte yandan, soru çözümünden performans raporlarına kadar kitabımız düzenli bir şekilde kullanıldığında adaylar, hem eksiklerini kapatmalarından hem de gerçek sınavla birebir uyumlu sorular çözdüklerinden dolayı gerçek sınav üzerinde de kendilerine avantaj sağlayacak bir hız ve aşinalık da kazanabilmektedirler. Bu yüzden, YÖKDİL Sosyal Bilimler Deneme Sınavları kitabı, soru çözerken öğreten interaktif yapısıyla kullanıcıları için eksiksiz bir YÖKDİL Sosyal deneme kaynağı haline gelmektedir.

Bilmediğiniz Kelimeleri Öğrenin

YÖKDİL Sosyal Bilimler’e giren adaylar çoğu zaman gramer konularından ya da kelime eksiklerinden dolayı sınavdan düşük puanlarla ayrılabilmektedirler. Özellikle de kelime bilgisi adayların sınav puanlarını etkileyen önemli faktörler arasında yer almaktadır. Çünkü gramer konuları her ne kadar iyi bilinse dahi YÖKDİL Sosyal Bilimler sınavı adayın İngilizce okuma-anlama becerisini de ölçen yapıda bir sınav olduğu için sorularda ve şıklarda yer alan YÖKDİL Sosyal kelimelerini de bilmek hata oranını düşürmekte, doğal olarak sınavdan alınacak puanın da daha yüksek olmasına yardımcı olmaktadır.

YÖKDİL Sosyal Bilimler Deneme Sınavları kaynağı da kullanıcılarına Rh+ Platform üzerinden içeriğinde yer alan YÖKDİL Sosyal kelimelerinin anlamlarıyla birlikte eş anlam, collocation ve preposition kullanımlarını öğrenebilme fırsatı da sunduğu için bir deneme kaynağından çok daha fazlası haline gelmektedir. Bu sayede adaylar bilmedikleri kelimeleri anında öğrenebilmekte ve dolayısıyla da doğru sayılarını önemli ölçüde artıracaklarından hedefledikleri puanlara daha da yaklaşabilmektedirler.

Sosyal Bilimler Soru Tiplerine Yönelik Nokta Atışı İpuçları

Her sınavda olduğu gibi YÖKDİL Sosyal Bilimler Sınavı’nda da adaylar hem daha hızlı soru çözebilmek hem de puanlarını artırabilmek adına detay bilgilere ihtiyaç duyabilmektedir. Özellikle de bu bilgileri özümseyerek öğrendiklerinde bazı soruları daha hızlı çözecekleri için sınav süresi içerisinde zorlanarak ya da tereddüte düşerek boş bıraktıkları diğer soruları da daha detaylı inceleme fırsatı bulabilmektedirler. Bu da haliyle YÖKDİL Sosyal’den daha güzel sonuçlarla ayrılabilmeleri hususunda onlara güzel bir fırsat yaratmaktadır.

YÖKDİL Sosyal Bilimler Deneme Sınavları kitabı, kullanıcılarına Rh+ Platform üzerinden sınav sonrası inceleyebilecekleri performans raporlarında, belirli sorulardaki önemli detayların açıklandığı nokta atışı ipuçları da paylaşmaktadır. Bu ipuçları gerek sınavda karşılaşılan YÖKDİL Gramer konularıyla ilgili olsun gerekse de YÖKDİL Sosyal kelimeleri ya da soru çözüm yöntemleri, kullanıcıların bilmesinin bir hayli önemli bilgilerden oluşmaktadır. Özellikle de bu bilgilerin belirli aralıklarla tekrar edilmesi kullanıcının mevcut bilgi seviyesini koruyarak gerçek sınav esnasında ona büyük avantajlar sağlayabilmektedir.

Rh+ Platform Uygulamaları

YÖKDİL Sosyal Bilimler Deneme Sınavları ile birlikte Rh+ Platform’da yer alan Deneme, Test, Okuma, Sözlük ve İpucu Havuzu uygulamalarından da eş zamanlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bu uygulamalar üzerinden sorular çözüp soruların detaylı açıklamalarını inceleyebilir, okuma parçaları okuyarak okuma-anlama becerinizi geliştirebilir, İngilizce kelimeleri en ince ayrıntılarına kadar örnek cümle kullanımlarıyla birlikte öğrenebilir ve size puan kazandıracak nokta atışı ipuçlarına çalışabilirsiniz.

Neden YÖKDİL Sosyal Bilimler Deneme Sınavları?

1. Özgün YÖKDİL sorularından oluşan güncel içeriklere sahip denemeler

2. Her bir soru için detaylı çözümlerin yer aldığı açıklamalı cevap anahtarları

3. Performans raporları ile denemeler sonrası ayrıntılı geri bildirim ve öneriler

4. Rh+ Platform ile birlikte kullanılabilecek dijital uygulamalar

5. Hız ve puan kazandıran nokta atışı ipuçları

YÖKDİL Sosyal Bilimler Deneme Sınavları, içerisinde yer alan güncel ve özgün sorularının yanında açıklamalı cevap anahtarları ve Rh+ Platformla birlikte kullanılabilen yardımcı uygulamalarıyla YÖKDİL Sosyal’e hazırlanan adaylara bir deneme kitabından çok daha fazlasını sunmaktadır. Sınava hazırlık sürecinizde eksiksiz bir deneme kaynağına ihtiyaç duyuyorsanız aşağıda yer alan butondan YÖKDİL Sosyal Bilimler Deneme Sınavları kitabımızı inceleyebilir ve edinebilirsiniz. Yine YÖKDİL’e hazırlanıyor ve Sağlık alanından sorular çözmek istiyorsanız YÖKDİL Sağlık Bilimleri Deneme Sınavları kitabımıza, Fen alanından sorular için de YÖKDİL Fen Bilimleri Deneme Sınavları kitabımıza aşağıdaki butonlardan ulaşabilirsiniz. YDS’ye hazırlanıyorsanız ise de YDS Deneme Sınavları kitabımızı edinerek hemen soru çözüm çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Dilediğiniz zaman Canlı Destek hattımız üzerinden bizimle iletişime geçerek kitaplarımızla ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

YÖKDİL Sosyal Bilimler Deneme Sınavları YÖKDİL Sağlık Bilimleri Deneme Sınavları YÖKDİL Fen Bilimleri Deneme Sınavları YDS Deneme Sınavları

Eksiksiz Online YDS Hazırlık

YDS Hazırlık Grubuyla Hem YDS'ye Hem de YÖKDİL'e Eksiksiz Hazırlanın.

Eksiksiz Online YDS Hazırlık
YDS-YÖKDİL Temel Akademik Çeviri

YDS ve YÖKDİL İçin Sıfırdan Çeviri Öğrenin, Hem Okumanızı Hem Kelimenizi Geliştirin!

YDS-YÖKDİL Temel Akademik Çeviri
YÖKDİL Hazırlık Sosyal Bilimler

YÖKDİL Sosyal Bilimler sınavına sıfırdan hazırlanmak isteyenler için temel gramer, kelime ve cümle yapısı bilgilerinin yanında YÖKDİL Sosyal Bilimler tipleri ve YÖKDİL Sosyal Bilimler sınavlarının detaylı çözümünü, YÖKDİL Sosyal Bilimlerine özgü kelime, collocation ve okuma çalışmalarını içerir.

YÖKDİL Hazırlık Sosyal Bilimler
YÖKDİL Hazırlık Sağlık Bilimleri

YÖKDİL Sağlık Bilimlerine Sıfırdan Başlayarak Eksiksiz Hazırlanın!

YÖKDİL Hazırlık Sağlık Bilimleri
YÖKDİL Hazırlık Fen Bilimleri

YÖKDİL Fen Bilimlerine Sıfırdan Başlayarak Eksiksiz Hazırlanın!

YÖKDİL Hazırlık Fen Bilimleri
04/05/2021 0 554
Benzer Yazılar
Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış.
Bu gönderiye ilk yorum yapan siz olun.
Talebiniz başarıyla gönderildi!
Biz Sizi Arayalım?

Dersler, uygulamalar ve platform hakkındaki sorularınızın cevaplarını anında alın!